Konkurs plastyczny „Polski Orszak Trzech Króli”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym związanym z Orszakiem Trzech Króli.

Przypomnijcie sobie wasze ubiegłoroczne doświadczenia orszakowe lub puśćcie wodze wyobraźni i stwórzcie własne oryginalne i niepowtarzalne prace.
!!!UWAGA!!! W związku z tegorocznymi obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości Polski proponujemy wpleść akcenty narodowe.

Konkurs jest organizowany w 6 kategoriach wiekowych:

• dzieci przedszkolne – dla najmłodszych dzieci, które lubią trzymać kredki w ręce
  • dzieci klas I-III – dla juniorów, którzy chętnie realizują się poprzez rysunek
  • dzieci klas IV-VI – dla młodych znawców fachowej kreski
  • dzieci i młodzież klas VII, VIII oraz III gimnazjum – dla młodych dam i młodzieńców, pragnących wyżyć się na polu artystycznym
  • młodzież ze szkół licealnych, technicznych, zawodowych – dla wytrawnych twórców dzieł plastycznych
  • rodzinna – dorośli wspólnie z dziećmi i młodzieżą – dla całych rodzin na weekendowe adwentowe wieczory!

Technika dowolna płaska, bez materiałów sypkich (kasza, ryż) i bez plasteliny, aby prace nie uległy uszkodzeniu, co wpłynęłoby na ocenę! 🙁

Prace w formacie A3 lub A4 lub ich wielokrotność.

Prace należy składać do dnia  9 stycznia 2019r. w sekretariacie szkoły lub przedszkola, biorących udział w orszaku.

Kto chciałby indywidualnie, spoza szkół wziąć udział w konkursie – zapraszamy i prosimy o kontakt otkwrzeszowie@gmail.com .

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

PAMIĘTAJCIE Karta zgłoszeniowa musi koniecznie być przyklejona na odwrocie pracy! Prace bez przyklejonej Karty Zgłoszenia nie będą brały udziału w konkursie.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który można znaleźć na stronie: www.rzeszow.orszak.org oraz na stronie Facebook „Orszak Trzech Króli Rzeszów”