Aktualności
Konsultacje z nauczycielami

KONSULTACJE

Głównym celem współpracy rodziców i nauczycieli jest zapewnienie jednolitego oddziaływania na dzieci ze strony rodziny i przedszkola. Współpraca                          z nauczycielem oraz wzajemne zaufanie i szacunek mogą zapewnić pełną realizację celów wychowawczych.

Konsultacje z rodzicami to spotkanie, w którym warto wziąć udział, gdyż dzięki rozmowie z nauczycielami Waszego dziecka będziecie mogli dowiedzieć się, jak dziecko radzi sobie na zajęciach i jak zachowuje się w grupie przedszkolnej. Konsultacje z rodzicami to także dla nauczycieli okazja do rozmowy o tym, jak dziecko radzi sobie w domu, poza przedszkolem. W czasie rozmowy wspólnie będziecie mogli znaleźć odpowiednie rozwiązanie w sytuacjach problemowych.

Dodatkowo uczestnicząc w konsultacjach pokazujesz, że codzienność przedszkolna Twojego dziecka nie jest Ci obojętna.

 

Zapraszamy

 

Rodziców grupy 3 latków – poniedziałek godz. 16.00

Rodziców grupy 4 latków – czwartek godz. 16.00

Rodziców grupy 5 latków – środa godz. 15.00

Rodziców grupy 6 latków – piątek godz. 15.00