Aktualności
Migowy dla dzieci – II moduł
Kochani Rodzice,
Nasza Grupa zrealizowała II Moduł INTERDYSCYPLINARNEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO – MIGOWY DLA DZIECI, którego organizatorem jest pani Jowita Lechtańska @MiguMig- zabawy językiem migowym (www.migumig.pl).  Propozycje zabaw przygotowała pani Ekspert @ Agnieszka Kaproń-  terapia dzieci z wadą słuchu (https://www.facebook.com/jestemslimaczkiem/).
Wprowadzone zostały nowe znaki w PJM związane z zimą i świętami Bożego Narodzenia: mikołaj, prezenty, bałwan, zima, choinka, bombka. W ramach projektu przedszkolaki nauczyły się i przedstawiły piosenkę „Zima, zima , zima” z elementami Polskiego Języka Migowego oraz Zamigały świąteczne życzenia: „Wesołych Świąt Bożego Narodzenia”. Nauka nowych gestów sprawiła dzieciom wiele radości, a możliwość ich prezentowania przed Mikołajem i Rodzicami wzbudziła wiele pozytywnych emocji.