Aktualności
Migowy dla dzieci
Drodzy Rodzice, 
nasza grupa dołączyła do interdyscyplinarnego projektu edukacyjnego MIGOWY DLA DZIECI.
Język migowy również dla dzieci słyszących?To nie żart! To szereg korzyści i wartości, które zyskują mali odkrywcy. Zabawy z językiem migowym, to wyjątkowa możliwość dla każdego dziecka. Harmonijny rozwój na płaszczyźnie motorycznej, emocjonalnej, społecznej i intelektualnej. Rozwój kreatywnego myślenia, zapamiętywania, koordynacji wzrokowo-ruchowej, tolerancji, empatii, świadomości otaczającego nas świata, to tylko początek długiej listy korzyści, które są niezwykle ważne dla każdego dziecka.
 
Dzieci poznały już m.in. kolory, zwroty grzecznościowe: dziękuje, proszę i przepraszam; oraz kilka zwrotów związanych z jesienią. 
 
To nie tylko nauka ale przede wszystkim dobra zabawa!