Aktualności
MiguMig – IV moduł

Drodzy Rodzice,
przedszkolaki z grupy II dzielnie podjęły się realizacji IV, a zarazem ostatniego już modułu Interdyscyplinarnego Projektu Edukacyjnego – Migowy dla dzieci, którego organizatorem jest pani Jowita Lechtańska @MiguMig- zabawy językiem migowym (www.migumig.pl).
Dzieci nauczyły się nowych znaków w PJM związanych ze zwierzętami oraz wraz z panią Agatą Jakuszko- Jak sprytnie rysować?- Ekspertem Modułu IV- rysowały wybrane sylwety zwierząt. Wraz z nagranymi filmikami w swoim tempie nauczyły się migać oraz rysować: kotka, pieska, zajączka, rybkę, lwa, ptaka, słonia, żółwia, misia oraz pięknego wiosennego motylka. Wspólnymi siłami powstały książeczki/ kolorowanki z rysunkami. Ponadto ponieważ wielkimi krokami zbliża się w naszym przedszkolu Święto Rodziny dzieci nauczyły się znaków w PJM określających Mamę i Tatę.

Gratuluje uczestnikom wytrwałości, a ekspertom dziękuję za świetne zajęcia i możliwość uczestniczenia w projekcie.