Aktualności
Program Język Migowy dla dzieci
Kochani Rodzice,
Grupa II  zakończyła realizację Modułu I INTERDYSCYPLINARNEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO- MIGOWY DLA DZIECI, którego Organizatorem jest @MiguMig- zabawy z językiem migowym (www.migumig.pl). Moduł ten przygotowany został przez Eksperta @Dobrosławę Horbacz z Paluszkowych Rozśpiewanek
(www.facebook.com/paluszkowerozspiewanki). Przedszkolaki poznały wyjątkową opowiastkę o kolorowej piłeczce, dzięki niej nauczyły się migać wybrane kolory, emocje, wykonały ciekawe doświadczenia z barwnikami. Ponadto język migowy towarzyszył nam przy obchodach Dnia Jeża (jeż) oraz tematyce patriotycznej (Polska, flaga, godło, hymn). Dziękujemy organizatorom oraz ekspertowi za możliwość uczestnictwa w tak wartościowym i ciekawym przedsięwzięciu. Już niedługo zaczynamy dalszą przygodę z językiem migowym w Roli głównej.