Aktualności
Teatrzyk „Opowieść o dobrym człowieku”

W dniu 12.09.2019 (czwartek) o godz. 9.00
teatrzyk Eden zaprasza wszystkie dzieci na  przedstawienie

pt.„Opowieść o dobrym człowieku”.

„Opowieść o dobrym człowieku” to zabawna i poruszająca historia kupca, który znalazł się w potrzebie, a przechodzący obok ludzie okazali mu obojętność. Na szczęście znajduje się dobry człowiek, który wraz z dziećmi przychodzi mu z pomocą. Jest to wypełniony muzyką, interaktywny spektakl podczas którego dzieci uczą się grać na instrumentach oraz udzielają pomocy i pocieszenia głównemu bohaterowi. Razem z aktorami dzieci szukają odpowiedzi na pytanie kto to jest dobry człowiek i na czym polega bezinteresowność. Barwne kostiumy i rekwizyty oraz bogata scenografia przenoszą widzów do starożytnej Jerozolimy. Humorystyczne dialogi gwarantują pełne zaangażowanie widowni wspaniałą zabawę.

Występują: Kupiec, Rabuś, Kapłan, Lewita, Samarytanin, Gospodarz oraz Osiołek
Czas trwania: ok. 40 min