Aktualności
Zaproszenie na konsultacje

Głównym celem współpracy rodziców i nauczycieli jest zapewnienie jednolitego oddziaływania na dzieci ze strony rodziny i przedszkola. Współpraca z nauczycielem oraz wzajemne zaufanie i szacunek mogą zapewnić pełną realizację celów wychowawczych.

Konsultacje z rodzicami to spotkanie, w którym warto wziąć udział, gdyż dzięki rozmowie z nauczycielami Waszego dziecka będziecie mogli dowiedzieć się, jak dziecko radzi sobie na zajęciach i jak zachowuje się w grupie przedszkolnej. Konsultacje z rodzicami to także dla nauczycieli okazja do rozmowy o tym, jak dziecko radzi sobie w domu, poza przedszkolem. W czasie rozmowy wspólnie będziecie mogli znaleźć odpowiednie rozwiązanie w sytuacjach problemowych.

Dodatkowo uczestnicząc w konsultacjach pokazujesz, że codzienność przedszkolna Twojego dziecka nie jest Ci obojętna.

Zapraszamy

Rodziców grupy 3 latków – poniedziałek 14.00 – 15.30

Rodziców grupy 4 latków – środa 15.00- 16.30

Rodziców grupy 5 latków – czwartek 15.00 – 16.30