Konkurs „Mój przyjaciel Miś”

Drodzy Rodzice,

Pluszowy miś od ponad stu lat jest najwierniejszym przyjacielem dzieci na całym świecie. Towarzyszy dzieciom w ich codziennym życiu dzieląc z nimi chwile radości, bywa również powiernikiem smutków i lęków. Miś stał się również jednym z ulubionych bohaterów literatury dziecięcej i na stałe zagościł w świecie bajek.

Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci w wieku 3-6 lat. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego misia – bohatera literatury dziecięcej. Dzieci wykonują prace wybranymi przez siebie technikami plastycznymi w formacie A4 ( rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp.). Każda praca musi być podpisana metryczką na odwrocie pracy ( imię i nazwisko autora pracy, wiek, grupa). Prace należy składać do 24 listopada u pań w grupie 5 i 6 latków. Przy ocenie prac najwyżej punktowana będzie : pomysłowość, staranność wykonania pracy oraz samodzielność.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. W każdej grupie wiekowej przyznane będą nagrody i dyplomy za zdobycie I, II, III miejsca oraz wyróżnienia!!! :)))

Organizatorzy : p. Iwonka, p. Asia, p. Agnieszka, p. Justynka