Orszak Trzech Króli

ORGANIZATORZY ORSZAKU TRZECH KRÓLI PRZY PARAFII pw. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W RZESZOWIE SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ PRZEDSZKOLA KATOLICKIE DO UDZIAŁU W ORSZAKU TRZECH KRÓLI.

Orszak wyruszy spod szkoły Ojców Pijarów, ul. Bałtycka 33
6 stycznia 2023 o godz.13.00

i przejdzie ulicami pod kościół św. Józefa Kalasancjusza, przy ul. Lwowskiej 125.

Tam odbędzie się koncert Małego Chóru Kalasancjusza, który tradycyjnie śpiewał podczas Rzeszowskiego Orszaku.

Bardzo zachęcamy do udziału wszystkie Rodziny naszego przedszkola, niech to będzie świadectwo naszej wiary i miłości do Pana Jezusa. Dzieciom z przedszkola, które będą uczestniczyć w Orszaku zapewniamy stroje owieczek.

Rodzice mogą przebrać się za pasterki i pasterzy (dla chętnych Rodziców mamy niektóre części stroju).

STROJE OWIECZEK DLA DZIECI NA ORSZAK TRZECH KRÓLI MOŻNA WYPOŻYCZYĆ W PRZEDSZKOLU 3 i 4 Stycznia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!