Aktualności
Życzenia na wakacje

Szczęśliwi i bezpieczni w Sercu Bożym!
To życzenie pragniemy przekazać Kochanym Dzieciom, Szanownym Rodzicom i Waszym Rodzinom na nadchodzący czas wakacji i urlopów. Prawdziwą radością jest widzieć jak rozwija się dziecko, zdobywa nowe umiejętności, wiedzę i doświadczenia. Cieszymy się, że mogliśmy jako Kadra Przedszkola w mijającym roku szkolnym wspierać i towarzyszyć Dzieciom i Waszym Rodzinom.Czas w przedszkolu to pierwsze piosenki i wiersze, pierwsze modlitwy i zabawy z rówieśnikami, pierwsze występy i przedstawienia, pierwsze wycieczki…to niezatarte wspomnienia dzieciństwa…
Szanowni Kochani Rodzice dziękujemy za zaufanie i całoroczną życzliwą współpracę, która pozwoliła Waszym Dzieciom wzrastać w przestrzeni Prawdy, Dobra i Piękna! Wszystkim życzymy na każdą chwilę życia Błogosławieństwa Serca Bożego i opieki Świętej Rodziny!

Ks. Proboszcz Marek Dzik oraz Kadra Przedszkola